Movies
Ratings
974
InnocenceRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
The NunRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 0.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0