Series
Ratings
125
SuitsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0