Movies
Ratings
261
PandoraRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Ich bin dann mal wegRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5