Movies
Ratings
263
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Becoming Who I WasRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Marui VideoRated ★ 1.5
The VanishedRated ★ 2.5