Movies
Ratings
188
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.0