Movies
Ratings
382
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 1.5
- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0