Movies
Ratings
330
Don't Look UpRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 3.0
Little MonstersRated ★ 3.0
Patriots DayRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0