Movies
Ratings
185
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Choir of GodRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
BossRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
HoneySweetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 2.5
NamiyaRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.5