Movies
Ratings
1971
Deep CoverRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
War MachineRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.0
MercyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 1.0
A House of DynamiteRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Lost BusRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 1.0
MantisRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0