Movies
Ratings
47
MinariRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
How the Grinch Stole Christmas!Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Bad TripRated ★ 4.0
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Aachi and SsipakRated ★ 5.0
The Disaster ArtistRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Creep 2Rated ★ 4.0