Movies
Ratings
278
Paris, TexasRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 5.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.5- Sound of MemoriesRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Inland EmpireRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
The Elephant ManRated ★ 3.5
Lost HighwayRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
QueerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stateless ThingsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5