Movies
Ratings
25
Talk to HerRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
My Mother's CastleRated ★ 5.0
My Father's GloryRated ★ 4.5
I DoRated ★ 5.0
MisunderstoodRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
AmyRated ★ 3.5
29+1Rated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Back to BurgundyRated ★ 3.5
Becoming Who I WasRated ★ 5.0- My Dad and Mr. ItoRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0