Movies
Ratings
314
One-LineRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 2.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
A Boy and SungreenRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Running ActressRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.5