Movies
Ratings
580
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 5.0
The Life ListRated ★ 3.5
DevilRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Take OutRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 2.5