Series
Ratings
105- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Soundtrack #2Rated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5