Titles you rated
Long VacationRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 2.5
SeventeenRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5