Movies
Ratings
1039
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.0
MindcageRated ★ 2.5
The Red GhostRated ★ 2.0
Ice Road: VengeanceRated ★ 4.0
The Silent Service Hokkyokukai DaikaisenRated ★ 3.5
HELL DOGSRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 3.0
The BirdsRated ★ 3.5
The Alto KnightsRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Night on the Galactic RailroadRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
1980Rated ★ 2.5
Best Wishes for TomorrowRated ★ 2.5- Border Senjou Kisha x IslamRated ★ 3.0
Slaughterhouse-FiveRated ★ 3.0