Series
Ratings
22
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
My DearestRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
True to LoveRated ★ 2.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5