Series
Ratings
310
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 4.0