Movies
Ratings
1053
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Champagne ProblemsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 2.5
SennaRated ★ 4.5
The SeatRated ★ 3.0
BasicallyRated ★ 2.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5