Movies
Ratings
69
Blood and TiesRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
ChawRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5