Movies
Ratings
200
The WalkRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0