Series
Ratings
150
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0