Movies
Ratings
599
The SubstanceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Noisy MansionRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Secret ZooRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5