Movies
Ratings
254
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5