Movies
Ratings
520
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 2.5
- The ScamRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0