Movies
Ratings
417
AshfallRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 4.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0