Movies
Ratings
729
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The TableRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 2.0
Ordinary PersonRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
Rachel Getting MarriedRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5