Movies
Ratings
594
Handsome SiblingsRated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 4.0
The RundownRated ★ 3.5
Mind GameRated ★ 3.5
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 2.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 3.0
GamerRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0