Series
Ratings
26
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
The CrownRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
Cleaning UpRated ★ 1.5
UnframedRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 1.5