Movies
Ratings
255
Ford v FerrariRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0