Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5