Movies
Ratings
128
Project Hail MaryRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Don't Say a WordRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5