Movies
Ratings
562
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The BackwaterRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MaRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Green InfernoRated ★ 2.0
A Classic Horror StoryRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.0