Movies
Ratings
1242
Dr. NoRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Scary Movie 5Rated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5