Titles you rated
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 5.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Dream UpRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 4.0