Movies
Ratings
551
Mickey 17Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0