Titles you rated
PassengersRated ★ 3.5
A Family AffairRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Finding Mr. RightRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0