Movies
Ratings
702
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
SiratRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0