Movies
Ratings
220
HoppersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- Sam-hee: The Adventure of 3 JoysRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0