Series
Ratings
49
The MandalorianRated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.5- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0