Series
Ratings
42- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 2.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
SprintRated ★ 3.0
Final DraftRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5
No Good DeedRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 2.5