Movies
Ratings
51
Gone GirlRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 2.5
ThorRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5