Movies
Ratings
253
JokerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.0
Kinky BootsRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.5