Movies
Ratings
401
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0