Movies
Ratings
372
AssassinationRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.5