Series
Ratings
146
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
1971: The Year That Music Changed EverythingRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 2.5
Working: What We Do All DayRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
DickinsonRated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.0