Series
Ratings
155
The ManipulatedRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
MonstrousRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.5
1899Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 1.5
Blood FreeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.0
MaestraRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5