Movies
Ratings
125
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
WishRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0