Movies
Ratings
25
As OneRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0